Müşteri Hizmetleri 0242 999 16 28
Temel Proloterapi El Kitabı

Temel Proloterapi El Kitabı

Temel Proloterapi El Kitabı

9786059942430
Baskı Tarihi2015
ISBN9786059942430
Sayfa Sayısı330
Teslim Süresi3 Gün
4 Bu ürün 52 kez incelendi.
249.00 TL
Kargo BedavaHızlı Kargo
Ürün BilgileriYorumlarSoru ve Cevap

Temel Proloterapi El Kitabı 

Proloterapi öğrenmek mi istiyorsunuz? Ya da proloterapi bilgilerinizi tazelemeye ihtiyacınız mı var?

Temel Proloterapi El Kitabı sizin için en gerekli kitaptır…

Eğitim sürecinizde ihtiyaç duyacağınız, başka yerde bulamayacağınız, temel proloterapi yaklaşımını, pratik uygulama fotoğrafları ve detay uygulama bilgileriyle anlatan en kapsamlı kitap,Temel Proloterapi El Kitabıdır.

Bu kitap Hackett Hemwall Patterson Foundation (HHPF) tarafından öğretilen, palpasyon kılavuzluğunda klasik Hackett Dextroz Proloterapisi temel bilgilerini ve tecrübelerini içermektedir.

Kitapta yer alan bilgiler, proloterapiyi tedavilerinde kullanmak isteyen her hekim için gerekli, pratik uygulamaya yönelik, tamamı faydalı bilgilerdir. Proloterapi uygulanması sırasında dikkat edilmesi gerekenleri, tüm proloterapi tekniklerini, doğru hasta seçimini, hastanın hazırlanmasını, tedavinin komplikasyonlarını, tedavi sırasında acil durumları ve yönetimini öğrenebileceğiniz, içinde sadece proloterapinin anlatıldığı kılavuz bir kitaptır.

Temel Proloterapi El kitabı, 330 sayfa ve 340 öğretici görsel içeren, detaylara boğulmayan, akıcı anlatım dili, kaliteli baskısı ve kolay taşınabilir büyüklüğü ile her an yanınızda olabilecek, en iyi proloterapi kaynak kitabıdır.

Temel Proloterapi El kitabı herhangi başka bir kitabın çevirisi değil, tamamen özgündür ve Türkçe basılmış en ayrıntılı enjeksiyon tekniği kitabıdır.

Her vücut bölgesinin proloterapi açısından önemli anatomik yapıları ve her bir bölgeye enjeksiyonların nasıl yapılacağı ayrıntılı tanımlanmış ve tek tek fotoğraflanmıştır. Proloterapi uygulamasının öncesinden, sonrasına kadar tedavinin tüm süreçlerinde gerekli olan tüm önemli bilgiler, ayrıntılı olarak yer almaktadır.

Yazarlar bu kitapla Hackett Hemwall Patterson vakfının misyonuna da uygun olarak, edindikleri bilgileri, tecrübeleri paylaşarak, proloterapinin Türkiyede güvenle ve yaygın bir şekilde uygulanmasına katkıda bulunmak istemişlerdir.

Bu ürüne henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan siz olun..
Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?