Müşteri Hizmetleri 0242 999 16 28
Sages El Kitabı

Sages El Kitabı

Sages El Kitabı

9786054949311
Baskı Tarihi2015
ÇevirmenHakan YANAR
ISBN9786054949311
Sayfa Sayısı651
Teslim Süresi3 Gün
YazarNathaniel J. SOPER
4 Bu ürün 588 kez incelendi.
285.00 TL
Kargo Bedava
Ürün BilgileriYorumlarSoru ve Cevap

SAGES El Kitabının üçüncü baskısını hazırlarken, bütün el kitabını tamamen gözden geçirdik, yeniden düzenledik ve yapılandırdık. El kitabını daha rahat taşınabilir bir hale getirmek için kısaltma yoluna gitmek yerine, iki ayrı cilde ayırmayı tercih ettik. Birinci cilt, cerrahi asistanlığı sırasında uygulanan prosedürleri ve temel uygulamaları kapsamaktadır. Birinci cildin öğrenciler, asistanlar ve diğer benzeri tıbbi bakım alanlarındaki stajyerler tarafından kullanılacağını tahmin etmekteyiz, ancak bu durum yanıltıcı olmamalıdır, çünkü deneyimli cerrahlarını ilgisini çekecek prosedürler ve temel yöntemler de bu baskıya eklenmiştir. İkinci cilt uzmanlık öncesi öğretilen daha ileri prosedürleri kapsamaktadır. Eğer elinizde ikinci baskının eski ve yıpranmış bir kopyası mevcutsa, bu baskının her iki cildinde de pek çok yenilik bulacaksınız.

Tüm bölümler, minimal erişim alanında çalışan modern cerrahın ihtiyaçlarına uygun şekilde yeniden düzenlendi. Bu baskıda ekibimize iki yeni editör eklendi. Her ne kadar pek çok bölüm yeni yazarlarca hazırlandıysa da pek çok sadık yazarımız katkıda bulunmaya devam etti. Bu baskıya renkli fotoğraflar da eklendi.

Önceden olduğu gibi, bu baskıda da eksiksizlik ile kısa ve öz olmak arasında bir denge yakalamak için uğraşıldı. Videolar da dahil önemli ek bilgilere SAGES’in internet sitesinden ulaşılabillir (Bkz Ek, Birinci Cildin Sonu). Ancak her zaman olduğu gibi bu el kitabını da cerrahi yolculuğunuzun her adımında SAGES uzmanlarını yanınızda görmenin bir yolu olarak görmenizi diliyoruz.

Bu ürüne henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan siz olun..
Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?