Müşteri Hizmetleri 0242 999 16 28
Rosen 5 Dakika Acil Tıp Rehberi

Rosen & Barkin'in 5-Dakika Acil Tıp Rehberi

Rosen 5 Dakika Acil Tıp Rehberi

9786058462366
Baskı Tarihi2016
ÇevirmenTürkiye Acil Tıp Derneği
ISBN9786058462366
Sayfa Sayısı1328
Teslim SüresiHemen Teslim
YazarSCHAIDER, BARKIN, HAYDEN
4 Bu ürün 2705 kez incelendi.
540.00 TL
Kargo BedavaHızlı Kargo
Ürün BilgileriYorumlarSoru ve Cevap

Acil bakım dünyasında kaybedilecek zaman yoktur. Acil bakımda mevcut olan en öz ve yeterli bu kılavuzla kendinizi silahlandırın ve en iyi kararlarınızı hızlı alın.

600’den fazla klinik problem hakkında temel bilgiler içeren bu kitap, acil serviste tanı ve tedavide tam ve kusursuz bir kılavuz sağlamak için kendilerini adamış ünlü klinisyenler tarafından yazılmış ve düzenlenmiştir. Acil bakım kapsamında cesur olan bu güçlü kitap; okuması kolay sunumu, meslekte kaçınılmaz olduğunu kanıtlamış iyi oluşturulmuş konuları ile büyük miktardaki bilgiyi tek bir tamamlanmış referansta birleştirir.

Popüler 5-Dakika serilerine ek olarak yeni güncellenmiş olan bu içerik, öğrenciler ve asistanlardan hemşirelere ve acil servis personeline, yeni başlayanlar için olduğu kadar tecrübeli klinisyenler için de kusursuzdur.

ÖZELLİKLER

Yeni konular: Akut Koroner Sendrom, Banyo Tuzları ile Zehirlenme, Koagülasyon Bozukluğunu Geri Çevirme, Yaşlılarda Travma, Lökositoz, Periyodik Paralizi, Polinöropati, Retro Orbital Hematom, Serotonin Sendromu, Uvulit, Kusma (Siklik) ve daha niceleri
Maksimum okunabilirlik için 2 sayfalık format
ICD-9 ve ICD-10 kodları dahil
Hastane öncesinden taburculuk sonrası dönemini içeren geniş tanı aralığı

Bu ürüne henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan siz olun..
Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?