Müşteri Hizmetleri 0242 999 16 28
Palme Egzersiz Fizyolojisi

Palme Egzersiz Fizyolojisi

Palme Egzersiz Fizyolojisi

9786053559702
Baskı Tarihi2018
ÇevirmenBige PEHLİVANOĞLU
ISBN9786053559702
Sayfa Sayısı544
Teslim Süresi3 Gün
YazarWilliam j. KRAEMER, Steven j. FLECK, Michael R. DESCHENES
4 Bu ürün 172 kez incelendi.
Ürün BilgileriYorumlarSoru ve Cevap

ÖZELLİKLER

Egzersiz Fizyolojisi: Teori ve Uygulamayı Bütünleştirmek, öğrencilerin hatırlamasına ve sunulan materyalleri uygulamalarına yardım edecek pek çok pedagojik özelliğe sahiptir. Her ünitenin başındaki Ünite Hedefleri ünitenin asıl noktalarını ve öğrencilerin sunulan içeriği okurken odaklanacakları önemli bilgileri vurgulamaktadır. Giriş bölümünde ünitede tartışılan konulara genel bir bakış vardır.

Her ünitede öğrencilerin öğrenme, anlama ve uygulama arasındaki mesafeyi doldurabiecekleri çeşitli kutucuklar vardır. Kısa Özet kutucukları kısa, hedeflenmiş konu başlıklarını kullanarak önemli materyalleri aydınlatmaktadır. Biliyor musunuz? kutucukları ünitenin sınırları dışında ya da üstünde olan bir konu hakkında ayrıntılı bilgi sağlayarak öğrencilerin bilgi dağarcığını genişletmektedir.

Araştırmadan Uygulamaya kutucukları araştırma bulgularının öğrencilerin gerçek yaşam koşullarında karşılaşabilecekleri durumlara nasıl uygulanabileceğini derinlemesine tanımlanmaktadır. Öğrencilerden Uygulama ile ilgili Sorular kutucukları öğrencilerin zor bulabileceği konu ve başlıklar hakkındaki sık karşılaşılan soruları ayrıntılı açıklamalar yaparak yanıtlamaktadır. Uzman Görüşü kutucukları ünitenin içeriği ile ilgili alandaki uzmanların görüş ve bakış açılarını ilk elden vermektedir. Daha Araştıralım kutucukları ünite konusunu daha derinleştirmektedir. Son olarak, Vaka Çalışmaları, senaryolar ve sorular ile birlikte bu senaryolarda nasıl davranılması gerektiğini nedenleri ile beraber sunmaktadır. Bunlar tartışmalar açmak ve öğrencilerin kritik düşünme yeteneklerini genişletmeyi amaçlamaktadır.

Her ünitenin sonundaki geniş Tekrar Soruları listesi öğrencilere öğrendiklerini uygulama ve bilgilerini, boşluk doldurma, çoktan seçmeli, doğru/yanlış, kısa yanıt ve düşünün yanıtlayın soruları ile değerlendirme şansı sunmaktadır. Her ünitenin sonundaki Anahtar Terimler listesi öğrencilerin bilmesi gereken önemli terimlerin tanımlarını sunmaktadır.

Bu ürüne henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan siz olun..
Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?