Müşteri Hizmetleri 0242 999 16 28
Ortopedik Rehabilitasyon

Ortopedik Rehabilitasyon

Ortopedik Rehabilitasyon

9789758267101
Baskı Tarihi2017
ISBN9789758267101
Sayfa Sayısı645
Teslim Süresi3 Gun
YazarTurgut GÖKSOY
4 Bu ürün 1100 kez incelendi.
160.00 TL
Kargo Bedava
Ürün BilgileriYorumlarSoru ve Cevap

Bilim ve teknolojinin inanılmaz bir hızla geliştiği günümüzde, bilimsel özellikler taşıyan bir kitap yazmanın giderek güçleştiğini görüyoruz. Birbirinden farklı görüşler taşıyan binlerce kaynaktan harmanlanan bilgileri pratik deneyimlerle birleştirmek işi zorlaştırıyor. Bu nedenlerle bilimsel kitapların hazırlanış süreci daha uzun zaman ve imkan gerektiriyor.
Birçok ayrıntıyı içinde barındıran ve titiz bir çalışmanın ürünü olan bu kitap, ülkemizde daha önce bu başlık altında basılmamış bir konuda, farklı üniversite ve hastanelerden çok sayıda yazarlı kaynak bir eser olarak ortaya çıktı. "Ortopedik Rehabilitasyon" konusunda hizmet veren her branştaki hekim ve fizyoterapistlerin bilgi gereksinimlerine belirli ölçüde cevap verebilecek bir eserin ortaya çıktığını düşünüyorum.
Saygıdeğer bilim insanı yazarlarımızın emek ve özveri ile hazırladıkları makaleleri ile değer kattıkları bu esere, editör yardımcım Prof. Dr. Kazım Şenel'in ve kitabımızı yayına hazırlayan Bahattin Cibir'in gayretleri ve benim uykusuz geçen gecelerimle, kısaca yoğun bir çaba ve uzun bir süreç sonucu artık karşınızdayız. Meslektaşlarımıza ve insanımıza yararlı olması dileğiyle...
Bu şekilde yazılan önsöze maalesef çok önemli bir eklenti yapmak zorundayım. Sevgili arkadaşım Kazım bu kitabı göremeden 25 Şubat 2015 tarihinde aramızdan ayrıldı. Nurlar içinde yatsın.

Bu ürüne henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan siz olun..
Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?