Müşteri Hizmetleri 0242 999 16 28
Kozmetik Dermatolojide Prosedürler Botulinum Toksin

Kozmetik Dermatolojide Prosedürler: Botulinum Toksin

Kozmetik Dermatolojide Prosedürler Botulinum Toksin

9786059615471
Baskı Tarihi2020
ÇevirmenProf. Dr. Ercan Arca, Doç. Dr. Hakan Erbil
ISBN9786059615471
Sayfa Sayısı224
YazarJean Carruthers, Alastair Carruthers
5 Bu ürün 0 kez incelendi.
280.00 TL
Kargo BedavaHızlı Kargo
Ürün BilgileriYorumlarSoru ve Cevap

Hastalarınızın beklediği üstün sonuçları veren güncel, kanıta dayalı kozmetik tekniklerinde ustalaşın!
Kozmetik Dermatoloji Prosedürler Serisi’ndeki pratik ve dinamik işlemlerin bir parçası olan Botulinum Toksin, dördüncü baskı ile, günümüzün en iyi enjeksiyon teknikleri ile tüm deneyim seviyelerindeki doktorları bilgilendirir. Bu iyi organize edilmiş kitap, masseter hipertrofisi ve daha koyu cilt tipleri, botulinum toksinlerinin terapötik kullanımları ve dermatolojideki geleceği gibi popüler işlemler hakkında güncel, yetkili bir rehberlik sağlar. Doktorlar Jean Carruthers ve Alastair Carruthers’ın çok iyi bilinen yazar ekibi, uygun teknikler, dikkat edilecek konular ve ticaretin püf noktaları hakkında kanıta dayalı olarak, işlemlerin nasıl yapıldığı hakkında ve adım adım uygulama tavsiyeleri sunarlar, böylece en son işlemleri uygulamanıza dahil ederek başarılı bir şekilde yapabilmenizi sağlarlar.

• Kitap boyunca içerdiği yeni bölümler ile enjekte edilebilir deksibotulinumtoksinA (RT002), topikal botulinum toksini tip A ve benzil alkol hakkında yeni bilgiler içerir.

• Yüz ve boyun gençleştirme ve hiperhidroz için enjeksiyon uygulaması ile ilgili eksiksiz, net açıklamalar ve düzenlemeler içerir ve enjeksiyon tekniklerini gösteren yüksek kaliteli videolar içerir.

• Her bölümde farklı botulinum toksin preparatları arasındaki doz farklılıklarını ve belirli karakteristikleri ele alır.

• Uygulamada göründükleri gibi önemli temel noktalar, inciler ve olgu çalışmaları içeren iyi organize edilmiş bir biçime sahiptir.

• Tekniklerin tam olarak nasıl gerçekleştirileceğini tasvir eden yeni görüntüler ve işlem videoları içerir.

Bu ürüne henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan siz olun..
Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?