Müşteri Hizmetleri 0242 999 16 28
Estetik Septorinoplasti

Estetik Septorinoplasti

Estetik Septorinoplasti

9786057407061
Baskı Tarihi2022
ÇevirmenBülent Genç
ISBN9786057407061
Sayfa Sayısı840
Teslim SüresiHemen Teslim
YazarBarış Çakır
5 Bu ürün 0 kez incelendi.
5,750.00 TL
Kargo BedavaHızlı Kargo
Ürün Bilgileri Yorumlar Soru ve Cevap

Estetik Septorinoplasti
Harika çizimlerin olduğu bu kitap, daha önce Dr.Rollin Daniel tarafından açık rinoplastide kullanılmak üzere geliştirilen tekniklerin kapalı yaklaşımda kullanım için nasıl uyarlanabileceğini anlatıyor. Yazara göre bu bileşim, ameliyat sırasında daha fazla geri bildirim, daha kısa bir iyileşme süresi ve yara izi olmamasını sağlar.


Hem mevcut deformiteyi hem de estetik hedefleri tanımlamak için, geometrik poligon kavramını estetik alt üniteleri tanımlamada kullanarak burun yüzeyi estetiğinin değerlendirilmesini içeren preoperatif hazırlıkla ilgili bilgileri bu kitapta bulabilirsiniz. Daha sonrasında ise, istenilen yüzey görünümünü elde etmek için geliştirilen ve modifiye edilen cerrahi teknikler, çok sayıda renkli fotoğraf yardımıyla adım adım anlatılmaktadır.

Yeni diseksiyon ve "redrape" kontrol yöntemlerinin iyileşme süresini nasıl azalttığı ve sonucu nasıl iyileştirdiği gösterilmektedir ve yaklaşımın faydalarını göstermek için kapsamlı bir dizi vaka analizi sunulmaktadır. Kitap, plastik cerrahların kapalı rinoplasti yaklaşımını en iyi estetik fayda için nasıl kullanacaklarını hızlı bir şekilde öğrenmelerini sağlayacak bir "yemek kitabı formatında" yazılmıştır.
basım yılı: 2022 sayfa sayısı: 792 renkli resimli
Barış Çakır
BülentGenç     

Bu ürüne henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan siz olun..
Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?