Müşteri Hizmetleri 0242 999 16 28
EMG Cep Kitabı

Emg Cep Kitabı

EMG Cep Kitabı

9786059160018
Baskı Tarihi2014
ÇevirmenBurhanettin ULUDAĞ, Ayçin Yıldız TABAKOĞLU, Bülten TUGAY
ISBN9786059160018
Sayfa Sayısı150
Teslim Süresi3 Gün
YazarEric WILSO
4 Bu ürün 671 kez incelendi.
54.00 TL
Ürün BilgileriYorumlarSoru ve Cevap

    Bu kullanışlı, pratik kaynak, hizmet noktasında çok geniş elektrofizyolojik test yelpazesini kapsayan anında başvuru için tasarlanmıştır. Hem deneyimli hem yeni elektromyografistler için yazılan, bu bir-bakışta rehberbir cebe sığacak kadar az ve özdür amagerekli teknik detaylar, inciler ve doğru çalışma düzeneklerini göstermek için klinik fotoğraflar ile dopdoludur.
EMG Cep Kitabı, tempolu klinik bir ortamda başarılı bir şekilde sinir iletimi ve iğne EMG çalışmalarını gerçekleştirmek içinbilmeniz gerekenleri kapsamaktadır. Ayrıca spesifik klinik problemler için yararlı protokolleri içermektedir.
     İlk bölüm sinir ileti çalışmalarına ayrılmıştır ve üst ve alt ekstremite duyu ve motor çalışmalarını, geç yanıtları,fasiyal motor sinirler, göz kırpma refleksi ve repetetif sinir uyarımı gibi diğer testleri içermektedir. İkinci bölüm iğne elektromiyografisini kapsamaktadır ve üst ve alt ekstremite testleri, paraspinaller ve yüz kasları için düzenekleri listelemektedir. Son iki bölüm, temel başvuru şikâyetleri ve şüpheli tanılar için çalışma protokollerini, normal değerleri, yüksek getirili tabloları ve listeleri içermektedir. Her test, doğru düzeneğin fotoğrafını, testi gerçekleştirme endikasyonlarını, teknik göstergeleri ve fizyolojik değerlendirmeleri içermektedir.
Ana Özellikler: 
•           EMG laboratuvarında hızlı başvuru için cep büyüklüğünde ve kalıcı bir biçimde düzenlenmiştir.
•           Becerileri geliştirmek için her test için doğru düzeneği, testi gerçekleştirme endikasyonlarını, klinik incileri ve göstergeleri içermektedir.
•           Yaygın yakınmalar için çalışma protokollerini, bireysel testler için normal değer aralıklarını, yüksek getirili tabloları ve listeleri kapsamaktadır.
 

Bu ürüne henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan siz olun..
Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?