Müşteri Hizmetleri 0242 999 16 28
Baş ve Boyun Anatomisi

Baş ve Boyun Anatomisi

Baş ve Boyun Anatomisi

9786057578037
Baskı Tarihi2019
ISBN9786057578037
Sayfa Sayısı523
Teslim Süresi3 Gün
YazarProf.Dr.Yelda Atamaz Pınar
5 Bu ürün 31 kez incelendi.
105.00 TL
Kargo BedavaHızlı KargoSınırlı Stok
Ürün BilgileriYorumlarSoru ve Cevap

Etkili bir ders kitabı, bir gezi kılavuzu gibidir. Nakış gibi ince ve ayrıntılı işlenmiş her konu, bur bütünü oluşturur. O bütün; bedenin hikâyesidir.

Anatomi, beki de en korkulan derslerin başında gelir. Oysa matematik gibidir. Ne kadar ayrıntılı bilir, ilişkileri doğru koyarsanız o kadar da keyifli olduğunu hissedersiniz. 

Anatomi sınırları olmayan bir deryadır. Her bilim dalının zemininde anatomi yatar, bu kitabın doğuşunda da sınırları zorlamak ve temeli vermek yatmaktadır. Baş ve boyunla sınırlandırılmış bu kitaptaki bilgiler, çalışma alanı baş ve boyun bölgesi olan herkese hitap edecektir. Elbette her eserde olduğu gibi bu kitabın da eksikleri vardır. Okuyucuların eleştirileri ve katkılarıyla, sonraki baskılarda daha genişletilmiş bilgiyle kitaplığınızda yerini alacalığına inanıyorum.

Oldukça ayrıntılı ve hayal etmesi zor olan baş ve boyundaki birçok yapı, doğru bir terminolojiyle ve resimlerle, daha anlaşılır bir hale getirilmeye çalışıldı. Bunun için tüm yaralar büyük bir gayretle ve inanarak çalıştı. Başta diş hekimleri için hazırlanmış olmakla birlikte, bu kitap okumak isteyen herkesi tatmin edecektir.

Tüm okurlara sevgilerimle….

                                                                        Prof. Dr. Yelda Pınar

Bu ürüne henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan siz olun..
Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?